mobilná sauna Barelka

Fínske sudové sauny, inak nazývané barelové sauny, sú v podstate vonkajšie sauny v tvaru veľkého sudu, vyrobené z veľmi kvalitného severského dreva. Hrúbka materiálu je 42mm. Sudová sauna má priemer cca 2m a dlžku 3m, ktorá poskytuje potrebné pohodlie a komfort pre zdravé saunovanie pre 2 – 4 osoby. Vnútri sudovej sauny sú dve lavičky po celej dĺžke sudu, ktorá umožňuje optimálne využitie priestoru. Zohrievanie zaisťuje kvalitná saunové pec na drevo fínskej značky Harvia. Saunu nie je potrebné pripojiť k elektrickej sieti. Sauna sa prenajíma aj so zásobou dreva.

Príjemný sudový tvar sáun je štýlový a zároveň funkčný. Ponúka maximálne využiteľný priestor a zároveň minimalizuje ten nevyužitý. Čím menší objem vzduchu, tým rýchlejšie sa sauna vyhreje. Okrem toho, sudové sauny poskytujú maximálny priestor na sedenie tým, že využívajú konštrukciu dvoch lavíc oproti sebe, ktoré sa tiahnu pozdĺž celej steny. Vďaka svojmu tvaru sa barelová sauna ideálne hodí na dvor alebo do záhrady.

Dielenské vyhotovenie barelu je mimoriadne precízne a zahŕňa tradičné prvky debnárskeho remesla. Dôležitou súčasťou konštrukcie sauny je vysoko kvalitné drevo. Našou voľbou, čo sa týka dreva, je fínska borovica.


Parametre saunového prívesu „Barelka“:

celková váha: 1000 kg

dĺžka: 4,7m

šírka: 2,2m

výška: 3,3m

max. povolená rýchlosť: 100 km/h

vodičský preukaz: B pre vozidlá do 2500 kg, B96 pre vozidlá do 3250kg, BE pre vozidlá nad 3250kg


Rezervácie a cenník cez www.pozicajsisaunu.sk