Naše karavany

Naše vozidlá parkujeme v Šamoríne, cca 20km južne od Bratislavy. Tu prichádza aj ku odovzdávaniu a preberaniu vozidla. Na preberanie aj odovzdávanie treba počítať s časom okolo 60 až 90 minút. Pri odovzdávaní vozidla si všetko spolu skontrolujeme, poučíme Vás ako vozidlo správne obsluhovať. Ukážeme Vám všetko príslušenstvo. Vozidlá odovzdáme s plnou nádržou nafty, cca 20 l vody a s plynovou fľašou. Pri preberaní vozidla skontrolujeme spolu technický stav a spíšeme protokol o odovzdaní.

Prenájom začína v dohodnutý deň od 8.30 hod., prenájom končí v dohodnutý deň do 18.00 hod. Presné časy sú podľa dohody. Ceny sú vrátane DPH. Odpočet DPH na naše vozidlá je možný.

Ceny jednotlivých karavanov na jednotlivé sezóny nájdete pri konkrétnom vozidle.Integrované vozidlo Benimar Amphitryon – Amigo. Veľmi komfortné auto vhodné pre 4-člennú rodinu. Viac info o vozidle TU.


Polointegrované vozidlo Adria matrix 670 – Bruno. Luxusný karavan pre 5 osôb. Viac info o vozidle TU.


Polointegrované vozidlo Sunlight i67 Short – Armanik s automatickou prevodovkou pre 4 osoby. Má ťažné zariadenie na príves. Viac info o vozidle TU.


Karavan s alkovňou Sunlight A60 – Giorgio. Pohodlné pre 4-člennú rodinu. Viac info TU


Polointegrovaný karavan Sunlight T68 Adventure – Emporio pre 4 osoby s automatickou prevodovkou. Viac info TU.


Retropríves s modernými prvkami Eriba Touring Troll 530 v limitovanej edícií Rockabilly – Carcoolka v plnej výbave pre 3 (prípadne 3+1) pasažierov. Viac info o prívese TU.

 

 


Obytný príves Tabbert Rossini 520 Finest Edition – Laurel v plnej výbave je určený pre 5 pasažierov. Viac info o prívese TU.

 

 


Expedičný off-road minikaravan LifeStyle Camper X-Line Premium so strešným stanom pre 4 osoby o celkovej váhe do 750kg. Viac info o prívese TU.

 


Mobilná fínska sauna Barelka s pecou na drevo. Viac info o saune TU.


Motorový čln Whaly 370 – Catherine s motorom Selva pike 5HP (reálny výkon 9,9HP) aj s prepravným prívesom, určený pre 6 osôb, so slnečnou strechou a sonarom s GPS. Viac info TU.


K našim karavanom je možné doobjednať si doplnkové predmety, ktoré Vašu dovolenku spríjemnia. Môžete si ich objednať v poznámke ku objednávke karavanu, alebo aj kedykoľvek neskôr mailom. Množstvo je limitované. Zoznam TU.