Naše karavany

Ponúkame na prenájom luxusne zariadené karavany nemeckej značky Sunlight. Autá sú prispôsobené pre 4 až 5 cestujúcich na cestovanie aj spanie. Sú vybavené veľkou chladničkou a mraziacim boxom. Samozrejmosťou je plynové aj elektrické kúrenie, vrátane vyhrievanej podlahy. Klimatizácia kabíny pre pohodlnú cestu. Autá majú izolovanú odpadovú nádrž a sú tak vhodné aj na zimné výjazdy. Ku autám ponúkame aj kempingové vybavenie.  Nájdete u nás aj obytné prívesy pre 3 – 4 osoby.

Vodičský preukaz na všetky naše autá stačí skupina B, na prívesy podľa váhy ťažného auta, väčšinou však rovnako len skupina B.


Integrované vozidlo Sunlight i68 Long poskytuje najväčší priestor, ktorý vzniká integrovaním kabíny do obytného priestoru. Veľmi komfortné auto vhodné až pre 5-člennú rodinu. Viac info o vozidle TU.


Polointegrované vozidlo Sunlight i67 Short s automatickou prevodovkou pre 4 osoby má vďaka svojej váhe dobrú doložnosť. Karavan je luxusne vybavený. Ponúka okrem iného aj klimatizáciou na 230V, TV s DVD a automatickým satelitom. Má ťažné zariadenie na príves. Viac info o vozidle TU. V ponuke od polovice mája 2021.


Karavan s alkovňou pre 4 osoby s dĺžkou necelých 6 metrov Sunlight A60 s motorom 140 koní. Auto je vhodné pre tých, čo si netrúfajú na veľké autá. Pohodlné pre 4-člennú rodinu. Viac info TU. V ponuke od začiatku mája 2021.


Štýlový a jedinečný príves TAB 400 Metropolis pre 3 osoby vzbudzuje pozornosť, všade kam príde. Viac info o prívese TU.


Obytný príves Knaus 40 v limitovanej edícií Silver Sport. Je určený pre rodinu 2+2 alebo 3+1. Je vybavený klimatizáciou na 230V. Viac info TU.


Motorový čln Whaly 370 s motorom Selva pike 5HP aj s prepravným prívesom, určený pre 6 osôb, so slnečnou strechou a sonarom s GPS. Viac info TU.


Príves na prepravu motoriek, nosnosť 605 kg, celková váha 750kg. Viac info TU.


K našim karavanom je možné doobjednať si doplnkové predmety, ktoré Vašu dovolenku spríjemnia. Môžete si ich objednať v poznámke ku objednávke karavanu, alebo aj kedykoľvek neskôr mailom. Množstvo je limitované. Zoznam TU.