Vianočná poukážka

Vianoce sa približujú a Vy už rozmýšľate, čím potešíte blízkych? Venujte im poukážku na cestu luxusným karavanom Sunlight i68 Active. 🚐👌 Do Vianoc Vám z hodnoty poukážky odrátame 17% ako zľavu a ešte Vám ako Vianočný darček pridáme krásny kovový model luxusného karavanu. Poukážku Vám vystavíme na hodnotu, akú si vy prajete. A niekto sa môže pod stromčekom veľmi tešiť z originálneho darčeka 🥰🎁🏕🏞🌄

Ako to funguje? Ak sa rozhodnete pre poukážku na prenájom karavanu na 3 dni mimo sezóny, potrebujete poukážku v hodnote 450 Eur. Do Vianoc u nás za ňu zaplatíte len 382,50 Eur a pribalíme Vám aj krásny model. Takto je možné vystaviť poukážku na ľubovoľnú hodnotu, so 17% zľavou.

Dátum prenájmu následne odporúčame zarezervovať čím skorej, kvôli obsadenosti termínov. K objednávke poukážky sa vzťahujú rovnaké všeobecné zmluvné podmienky ako na prenájom karavanu. Klient si môže doplatiť za predĺženie prenájmu, ak chce v karavane stráviť viacej dní, ako je na poukážke (v závislosti od obsadenia termínov).

Poukaz nie je možné naspäť vrátiť alebo zameniť za peniaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *