Slovenské kempy 2

 


Goralsky Dvor

Goralský dvor sa nachádza pri hlavnej ceste v Pieninách, v smere Stará Ľubovňa – Červený Kláštor , od ktorého je vzdialený 3 km. Súčasťou Goralského dvora je 13 chát, Slovenská reštaurácia, letná Koliba, futbalové a volejbalové ihrisko, záhradné šachy, ruské kolky, detské ihrisko s hojdačkami aj pre dospelých, bazénové močidlo, možnosť využitia koliby na večerné posedenia, bezplatné zapožičanie prenosných ohnisk a grilov, požičovňa bicyklov, raftov a kajakov, camping, zaradený medzi TOP kempingy na Slovensku pre prívesy a stany s rešpektovaním nočného kľudu, dotyková farma s domácimi zvieratami skanzen historických strojov.. Na pobyt si klient môže doviesť aj svojich štvornohých priateľov.

V blízkosti areálu sú turistami vyhľadávané Haligovské skaly, cez ktoré vedú náučné turistické chodniky, chodník do Prístaviska pltí a Národopisného múzea v Červenom Kláštore. Okolie poskytuje veľa možností pre aktívny oddych a turistiku pešo, horskými bicyklami do blízkeho okolia a Poľska na priehradu a zámok v Niedzici, výstup na Tri Koruny, hrebeňové pochody cez Haligovské skaly a poľského kúpeľného mestečka Sczawnica. Na tieto chodníky začína trasa u NÁS vo DVORE. Na výjazdy a kultúrne podujatia do Červeného Kláštora poskytujeme odvoz a dovoz minibusom na požiadanie.


Koliba PACHO Resort

Camp PACHO je *** kemp, ktorý svoje brány pre svojich návštevníkov otvoril v mesiaci máj 2019 a bol navrhnutý a vybudovaný na slušný štandard služieb a atrakcií.

Camp PACHO sa nachádza v areáli Koliby PACHO pri obci Veľká Čausa vedľa cesty 1/64 s vlastnou prístupovou komunikáciou, 3 km od mesta Prievidza smerom na Handlovú, Zvolen, Banskú Bystricu a Košice a 6 km od kúpeľného mesta Bojnice.

Kemp je situovaný v príjemnom, upravenom a kľudnom areáli a prostredí pripomínajúcom malú drevenú dedinku. Pre svojich návštevníkov kemp ponúka celkom 24 odstavných miest pre obytné karavany a osobné autá s prívesom. Z celkového počtu odstavných miest je 7 miest vybavených aj dreveným prístreškom, čo zaručuje ešte väčší komfort pre návštevníkov.

V priestoroch kempu sú vyhradené aj miesta pre stany. Pre motorkárov prípadne návštevníkov na osobných autách ponúkame možnosť ubytovať sa v 7 samostatných štýlových luxusných drevených zruboch s kapacitou 3-5 osôb.


Farm & Camping Lazy

Farma ‘Lazy‘ je malá kozia a ovčia farma s táboriskom na vidieckom juhu Slovenska, 20km od Krupiny a 45km od Banskej Štiavnice. Vlastníci a hospodári farmy Arnold Sikking a Bernadette Kuijpers pochádzajú z Holandska a obaja majú veľmi radi ľudí a zvieratá a jedine ný život na farme.

Samotný kemp má rozlohu 10ha, z čoho je zhruba 4ha určených pre caravaning – odstavenie karavanov a rozloženie stanov.

U nás nájdete ten pravý recept na oddych.


Domaša – autocamping Tíšava

Rekreačná oblasť Tíšava je jedno z najlepšie hodnotených stredísk pri vodnej nádrži Veľká Domaša. Najmä pre rodiny s deťmi z blízkeho aj vzdialeného okolia, ale aj pre zahraničných turistov predstavuje miesto pre jedinečnú letnú dovolenku. Mimoriadne kvalitná voda, piesočnatá pláž, široká ponuka služieb a malebné okolie je zárukou spokojnosti aj pre náročných.

Autokemp Tíšava ponúka pre hostí:

stanový a karavanový kemping
ubytovanie v drevených chatkách a v apartmánoch
sociálne zariadenia so sprchami a kuchynkou
elektrické a vodovodné prípojky
oplotené detské ihrisko
reštauráciu a potraviny


Leharo Camping

Ponúkame Vám na prenájom parcely o minimálnej veľkosti 150 m2 na parkovanie Vášho karavanu vo Vysokých Tatrách.

Parcely určené na prenájom disponujú elektrickou, vodovodnou a kanalizačnou prípojkou.

(toalety a sprchy sú v súčasnosti vo výstavbe, suché wc k dispozícii)

Všetky parcely disponujú  panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.

Dbáme na to, aby ste mali pri návšteve u nás dostatok súkromia a počet miest v kempe je teda limitovaný. Dostupnosť aj poloha Leharo campingu je vysoko atraktívna, na krásnej lúke, ktorá sa nachádza v obci Stará Lesná, zhruba v strede medzi jej obývanou časťou a hotelovou časťou. V pešej dostupnosti je teda množstvo reštaurácií, bazénov, wellness, či ďalšieho vyžitia. Lokalita ponúka dokonalé podmienky pre cyklotúry, turistiku, lyžovanie, avšak bude nám potešením ak si prídete k nám „iba“ oddýchnuť. Je dosť možné, že na všetky výdobytky civilizácie si u nás za celý svoj pobyt ani nespomeniete. Lúka hraničí s terestrickým biokoridorom, takže okolitá príroda Vám poskytne idylku kľudu a pohody. Takisto hraničíme s ochranným pásmom astronomického ústavu čím je u nás v noci zabezepečené nerušené pozorovanie nočnej oblohy ….

V horúcich letných dňoch sa môžete ísť schladiť do Studeného potoka (ten pramení vysoko v horách a vodu zbiera aj zo Studenovodských vodopádov), ktorého prameň žblnkoce priamo pod kempom. Nie je vylúčené, že budete mať šťastie zahliadnuť naše verné návštevníčky srnky, či krúžiť nad campingom bociany. No a navyše panoráma Vysokých Tatier pôsobí skutočne ukľudňujúco, Lomnický štít bude Vaším priamym spoločníkom pri káve. Nezabudnite si teda zbaliť ďalekohľad…


Kemping Bystrina

Kemping s rozlohou 5 ha ponúka ubytovanie vo vlastných stanoch a karavanoch v Demänovskej doline. Hosťom je dispozícii kuchynka, práčovňa a zrekonštruované toalety so sprchami so studenou a teplou vodou počas celého dňa, kamenné grily, altánok. Prevádzka kempingu je od mája do októbra.

Takisto ponúkame bývanie v zateplených mobilných domoch s celoročnou prevádzkou.

Kemping je zabezpečený nepretržitým kamerovým systémom.

Hosťom je v areáli autokempingu k dispozícii wifi pripojenie, basketbalový kôš, biliard, wellness centrum, masáže, detské ihrisko, otvorené ohniská, poskytovanie informácií o možnostiach túr a objednávanie rôznych športových aktivít (paraglading, rafting, jazda na koňoch,…) a reštaurácia. V blízkosti autokempingu sa nachádza futbalové ihrisko, letná horská bobová dráha, tenisový kurt.

Recepciu nájdete v hoteli Poľovník – prvá zelená budova nachádzajúca sa pri vstupe do areálu.


Camping Pullmann Piešťany

Camping Pullmann sa nachádza v tichom zelenom prostredí, vedľa rieky Váh a iba 1km od mesta Piešťany. V našom kempe nájdete miesta pre karavany, obytné autá a stany, využiť môžete ubytovňu a chatu pre 8 osôb. K dispozícii je recepcia, reštaurácia, bazén, kuchyňa, toalety, sprchy, priestor na nabratie pitnej vody a vypustenie chemického WC. Samozrejmosťou je bezplatné WIFI až do Vášho karavanu alebo stanu. Naša sezóna trvá od mesiaca apríl až po október.

V kempe Vám pobyt spríjemnia naše ovečky so svojím šéfom Mišom, andulky, papagáje, sliepky a pštros a kedže kempom preteká potok, občas sa u nás objavia aj kačky, korytnačky, na návšteve sme mali už aj bobrov.

Každú sezónu sú našimi hosťami okrem individuálnych dovolenkárov aj skupiny vodákov, športovcov, lyžiarov, zahraničných hostí, v kempe sa organizujú aj karavanistické zrazy. Môžte si tiež u nás nechať Váš karavan a chodiť len podľa Vašich možností. Našim cieľom je poskytnúť Vám priestor pre relax, pohodu a načerpanie novej energie.


Camping Belá – Nižné Kamence

Camping sa tiahne pozdĺž rieky Varínka, medzi Belou a Terchovou.Od cesty ho oddeľuje výsadba stromov. Rozľahlosť kempingu, 2000 m2, umožní každému nájsť si miesto vyhovujúce práve jemu. Šum lesa a hukot rieky dotvárajú príjemnú atmosféru fatranskej doliny.

Máte možnosť ubytovať sa v stane, v prenajatej chatke, vo svojom karavane. Nechýbajú tu ani elektrické prípojky pre karavány, novovybudované sociálne zariadenia, sprchy s teplou vodou, potraviny s rýchlym občerstvením s možnosťou objednania polpenzie. Vaše deti sa môžu hrať na novo vybudovaných detských ihriskách s rôznymi preliezkami a šmýkačkami. Po namáhavej túre určite padne vhod aj osvieženie v bazéne, ktorý sa nachádza priamo v areáli campingu. V campingu sú vyhradené ohniská, a preto si prídu na svoje aj všetci milovníci opekačiek.

Tých, ktorí obľubujú turistiku, očarí okolitá príroda a množstvo turistických i cyklistických chodníkov, ostatných pokojná atmosféra rozliehajúca sa po campingu.