Nový karavan Etrusco T7,3 – Karl

Od jari 2024 Vám ponúkneme na prenájom luxusný motorový karavan značky Etrusco v luxusnej výbave s klimatizáciou a ťažným zariadením. Karavan je plne vybavený pre 5 osôb. Motor je 2.0 TDCi Ford Ecoblue 118 kw (160 koní) s manuálnou prevodovkou.

V karavane je plne vybavená kuchynka s plynovou 3-platničkou. Chladnička, ktorá funguje na plyn, 12 voltov aj 230 voltov (počas cesty je stále funkčná) má objem 137l. Mraziaci box má objem 15l. Sprchový kút s teplou vodou a chemické wc sú samozrejmosťou.

Náš karavan je aj vykurovaný, aj klimatizovaný, je preto vhodný aj na zimné dovolenky a lyžovačky. Okrem 4KW plynového kúrenia má aj elektrické kúrenie formou tepelného čerpadla cez strešnú klimatizáciu (fungujúce do teploty -5 stupňov). Predné sedačky vodiča aj spolujazdca sú otočné o 180 stupňov, výškovo nastaviteľné. Na jazdu veľmi komfortné.

Na vozidle je namontovaná 4 metre dlhá slnečná markíza. K dispozícií je nosič na bicykle a ťažné zariadenie. Karavan je vybavený aj kempingovým nábytkom pre 5 osôb. V karavane sa nachádza 22 palcová smart TV.