Nový karavan Etrusco i7400 QBC – Gucci

Od apríla 2024 Vám ponúkame na prenájom luxusný motorový karavan triedy A – integrovaný voz talianskej značky Etrusco. Integrované vozidlá spájajú kabínu a obytný priestor a tak poskytujú vo vnútri pocit priestrannosti. Karavan je plne vybavený pre 4 osoby, ako na cestovanie, tak ja na spanie.
Motor je fiat Ducato 2,2 L s výkonom 140 koní a s 9 stupňovou automatickou prevodovkou.
V karavane je plne vybavená kuchynka s plynovou 3-platničkou. Najväčšia chladnička vo svojej triede, ktorá funguje na plyn, 12 voltov aj 230 voltov (počas cesty je stále funkčná) má objem 167l. Mraziaci box má objem 19l. Sprchový kút s teplou vodou a samostatné chemické wc sú samozrejmosťou. Náš karavan je aj vykurovaný aj klimatizovaný, je preto vhodný aj na zimné dovolenky a lyžovačky. Predné sedačky vodiča aj spolujazdca sú otočné o 180 stupňov, výškovo nastaviteľné. Na jazdu veľmi komfortné. Zadné sedenie je vo rozložení „Face to face“ kde je stolík uprostred a dve kreslá po stranách. Tieto kreslá sa na cestu stávajú dvoma samostatnými sedadlami po rýchlej úprave. Vnútorná časť je predeliteľná dverami, takže po ich zatvorení získate dve samostatné miestnosti.
Na vozidle je namontovaná 5 metrov dlhá slnečná markíza a nosič na 3 bicykle. Do garáže sa zmestia okrem nábytku rovnako 3 bicykle. Karavan je vybavený aj kempingovým nábytkom a vonkajším plynovým grilom. Okná a vstupné dvere sú vybavené sieťkami proti hmyzu.
Tento karavan má ročné diaľničné poplatky pre: SR, AT